..:: Mafia World ::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Школата на Ип Мен

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Ip Man

Ip Man


Брой мнения : 8
Join date : 26.01.2011

Инфо за Героя
Портфейл: 1000$
Местожителство: Никъде
Професия: Безработен

Школата на Ип Мен Empty
ПисанеЗаглавие: Школата на Ип Мен   Школата на Ип Мен EmptyСря Яну 26, 2011 12:23 am

Тук Ип Мен ще учи младите бойци на стила Винг Чун и неговите "пътища".

==========================================================

Ип Мен седеше на една от пейките, разположени по краищата на не особенно
голямата зала и чакаше някой да дойде за да се запише на обучение при него.
Върнете се в началото Go down
Таю Хираки

Таю Хираки


Брой мнения : 39
Join date : 16.01.2011
Age : 31
Местожителство : Hell

Инфо за Героя
Портфейл: 1000$
Местожителство: Токио
Професия: Състезател

Школата на Ип Мен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Школата на Ип Мен   Школата на Ип Мен EmptyСря Яну 26, 2011 12:38 am

Известен бизнесмен дойде тук с дъщеря си и помоли учителя:
-Им Ман.. вие сте известен и ще ви помоля да научите дъщеря ми на бойно изкуство - но понеже момичето беше глезено си говореше по телефона и не обръщаше внимание на разговора между възрастни.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Ip Man

Ip Man


Брой мнения : 8
Join date : 26.01.2011

Инфо за Героя
Портфейл: 1000$
Местожителство: Никъде
Професия: Безработен

Школата на Ип Мен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Школата на Ип Мен   Школата на Ип Мен EmptyСря Яну 26, 2011 12:49 am

Щом добре облечения и изглеждащ мъж отвори вратите на залата и влезе вътре, Ип Мен веднага се изправи, за да посрещне новия си ученик. Още когато ги видя, учителят разбра, че те са от каймака на обществото и очевидно бащата беше доста начетен човек.
Двамата се поздравиха, след което бизнесмета заговори:
-"Ип Ман.. вие сте известен и ще ви помоля да научите дъщеря ми на бойно изкуство."
Китаецът кимна едва забележимо, след което огледа момичето от глава до пети. От далеч си личеше, че тя е поредното разглезено богаташко хлапе, което е трудно за обучение, но въпреки това Мен отговори без да се замисля:
-Разбира се, че ще я взема под крилото си.
Той се доближи до нея и дружелюбно й каза:
-Здравей! Аз съм Ип Мен и ще бъда твой учител ... Кога ще бъдеш готова да започнеш обучението си и най-важното - как се казваш?
Върнете се в началото Go down
Таю Хираки

Таю Хираки


Брой мнения : 39
Join date : 16.01.2011
Age : 31
Местожителство : Hell

Инфо за Героя
Портфейл: 1000$
Местожителство: Токио
Професия: Състезател

Школата на Ип Мен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Школата на Ип Мен   Школата на Ип Мен EmptyСря Яну 26, 2011 12:56 am

Момичето не обърна внимание на учителя, а просто продължи отегчителния си разговор по телефона:
-Мило, да знаеш какви красиви обувки си видях, а пък Моник ходеше за сутиени с едно момче и се натискаха в съблекалнята... - докато тя си бърбореше баща й се доближи до учителя и каза:
-Приятна работа Ип Ман. Оставям ви, а после ще се разберем за сметката - и излезе от школата.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Ip Man

Ip Man


Брой мнения : 8
Join date : 26.01.2011

Инфо за Героя
Портфейл: 1000$
Местожителство: Никъде
Професия: Безработен

Школата на Ип Мен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Школата на Ип Мен   Школата на Ип Мен EmptyСря Яну 26, 2011 1:24 pm

Ип Мен се беше вглъбил до толкова в своите мисли, че не усети кога бащата беше излязъл и двамата с момичето бяха останали сами в залата.
Учителят търпеливо чакаше новопостъпилата при него ученичка да приключи разговора си, като през това време отиде до единия ъгъл на залата и донесе една дървена кукла, поставяйки я на няколко метра от детето...
Върнете се в началото Go down
Таю Хираки

Таю Хираки


Брой мнения : 39
Join date : 16.01.2011
Age : 31
Местожителство : Hell

Инфо за Героя
Портфейл: 1000$
Местожителство: Токио
Професия: Състезател

Школата на Ип Мен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Школата на Ип Мен   Школата на Ип Мен EmptyСря Яну 26, 2011 1:36 pm

Тя тъкмо приключи с разговора и щеше да се заговори с Ип Ман, когато телефона и пак звънна. Тя вдигна и почна:
-Милоо.. кво прайш? Да знаеш сега със кого си говорих.. - и пак започна да говори за пълни простотии.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Ip Man

Ip Man


Брой мнения : 8
Join date : 26.01.2011

Инфо за Героя
Портфейл: 1000$
Местожителство: Никъде
Професия: Безработен

Школата на Ип Мен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Школата на Ип Мен   Школата на Ип Мен EmptyСря Яну 26, 2011 3:44 pm

Ип Мен беше доста търпелив човек и за това продължаваше да чака момичето, докато връзваше две кърпи около дървената кукла - едната щеше да играе ролята на главата, а другата - на корема. Щом приключи със заниманието си, той застана пред ученичката си и я погледна...
Върнете се в началото Go down
Таю Хираки

Таю Хираки


Брой мнения : 39
Join date : 16.01.2011
Age : 31
Местожителство : Hell

Инфо за Героя
Портфейл: 1000$
Местожителство: Токио
Професия: Състезател

Школата на Ип Мен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Школата на Ип Мен   Школата на Ип Мен EmptyСря Яну 26, 2011 3:50 pm

Тя му направи знак с пръст и каза;
-Само една минутка - след което се обърна с гръб, започна да си върти дупето на някъде и да си говори по телефона, докато си играеше с кичур от косата си.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/daremonai1969
Sponsored content





Школата на Ип Мен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Школата на Ип Мен   Школата на Ип Мен Empty

Върнете се в началото Go down
 
Школата на Ип Мен
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
..:: Mafia World ::..  :: РПГ :: Ню Йорк :: Работни места-
Идете на: